Celodenní kurzy pro ZŠ/SŠ

kurz je určen pro žáky ZŠ/SŠ

V podhůří Beskyd se píše pohádkový, lyžařský příběh, jehož hlavním hrdinou je JAPPY. Kurz se odehrává na kouzelném místě plném překvapení radosti a zábavy. Přihlaste své děti a dovolte jim, aby se nezapomenutelně zapsali do pohádky kterou tvoříme v jednom z nejhezčích míst celých Beskyd. Malenovice Vás uchvátí hned po příjezdu. JAPPY se dlouhá staletí schovával a nyní se rozhodl pomoct dětem, aby se naučily dokonale lyžovat. Máme velkou radost, že zavítal právě k nám. Jistě budete také velmi mile potěšeni.

  • 5 hodin denně plné lyžování a zábavy
  • Ideální pro úplné začátečníky, ale i pokročilé
  • Kvalitní zázemí a teplý čaj po celou dobu výuky
  • Oběd v ceně kurzu
  • Výuka probíhá ve ski areálu Malenovice

Ceník lyžařského kurzu v Beskydech:

Do 10 km 2790,- Kč
10 - 30 km 2890,-Kč
Nad 30 km 2990,-Kč

* Nad 50km se cena odvíjí od vzdálenosti.

Cena zahrnuje:

22 hodin výuky lyžování (obsahuje rozřazení do skupin dle dovedností, motivující hry, zábavná rozcvička a závěrečné závody), dopravu veškeré lyžařské permanentky, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení účasti na kurzu, čaj po celou dobu výuky. Možnost úschovy lyží, vysoušení lyžařských bot pomocí profesionálního sušáku, organizaci závodů včetně drobných cen a diplomů pro všechny účastníky kurzu.

Program lyžařského kurzu:

7:30-8:00 Odjezd od ZŠ/SŠ
9:00-12:00 Dopolední výuka lyžování
12:00-13:00 Oběd a polední pauza
13-00-15:00 Odpolední lyžování
16:00-16:30 Návrat k ZŠ/SŠ

Termíny:

  • Vyberte co nejdříve termín, který Vám a Vaši škole bude co nejlépe vyhovovat. Domluvte si schůzku s našim zástupcem a vše probereme osobně. Tel.: 603 807 021

Půjčovné:

Pokud dítě nevlastní vybavení nemusíte si dělat starosti. Vše potřebné Vám zapůjčíme a Vám odpadnou starosti se sháněním či kupováním nových věcí. Dítě bude mít výstroj nachystanou přímo na sjezdovce první den kurzu. Cena půjčovného je zvýhodněná a obsahuje lyže, lyžáky, helmu a hole.

Platby:

Platby prosím provádějte do 30.11.2018 na účet: 2900897166/2010 

V.S. -Datum narození dítěte: DD.MM.RRRR, ve zprávě uveďte jméno a přijmení dítěte, název školy/školky. *V případě, že tyto údaje nezadáte ve správném tvaru, nedojde ke spárování platby se jménem Vašeho dítěte.

Všeobecné podmínky pro účastníky kurzy 

FAQ - nejčastější otázky rodičů ke kurzům