Práce instruktora v JAPAsportu.

02.10.2019

Zajímá tě jak probíhá běžný den u nás? Je jedno jestli je to práce nebo jenom brigáda. Dělat instruktora tě chytí a nepustí! Vzpomínat na to budeš celý život. :) 

Rozcvičeni? Tak hurá na lyže! Nikomu neříkáme, kolik může které dítě naučit. Pokud zvládneš za jeden den udělat ze začátečníka pořádného lyžaře, palec nahoru, ale hlavně opatrně. Raději začínáme na Školákovi, rozjezdíme se a pokud to zvládnou a my si všechny děti dostatečně "otestujeme" vyrazíme na školáka. Lyžování, cvičení, svačinka a zábava. Tvá každodenní náplň práce.

V pátek do toho vstoupí závody. Představení pro rodiče. Občas vládne tréma, že by se dala nožem krájet, ale vítězové jsou nakonec všichni co sebrali odvahu a vyrazili za novým dobrodružstvím. Medaile, společná fotka, převléct se a hurá domů. 


Tak tedy, ráno vynosit a nachystat lyže, připravit převlékárnu, uvařit čaj, postavit dětský park ... No někdy je to opravdu šrumec! Ale neboj, na ni nejsi sám, je to týmová hra a každý má svůj úkol.

Potom přijedou děti a zavládne organizovaný zmatek, přezout, převléct a honem na rozcvičku. V pondělí to trošku trvá než se každý naučí, jak to tady chodí. Hlavně aby pravá bota byla na té správné noze! Než se naděješ stojíš venku před restaurací. Mácháš prádlo, pečeš pizzu nebo předvádíš závodního lyžaře v tom největším závodě jaký kdy jel. Zkrátka snažíš se všechny ty mrňata rozhýbat, zahřát, bavíš je a hlavně se bavíš s nimi! :)

Nebo si jdeme zalyžovat? Na večerku se vždycky sejde dobrá parta, zalyžujeme si, pokecáme a vzájemně vyladíme naše lyžařské dovednosti. Prostor pro zlepšení se vždycky najde a co nestihneme na svahu proberme u dobře vychlazeného plzeňského piva. Ubytování máme přímo vedle sjezdovky zdarma takže není problém zůstat přes noc. :)

Tak co uvidíme se?